| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Mereu ma cert cu prietenul meu din toate tampeniile, adica el tot face figuri si nu stie de gluma si alte lucruri foarte enervante. Am aproape 17 ani si sunt impreuna cu el de 3 ani :d Asadar, nu veniti cu solutii ca sa ma despart de el, sau sa discut deschis cu el. I-am explicat ca nu trebuie mereu sa se supere, dar nu se abtine. recent spune ca sunt cu capul in carti, deoarece imi fac temele de vacanta. La scoala unde sunt eu, primesc note pe aceste teme, precum am primit si in anii trecuti. I-am explicat de ce imi fac temele: ca trebuie, nu ca vreau.
Si el tot spune ca ce, ca sunt cu capul in carti si dinalea. Uneori asa de tare ma enerveaza de numa! Ce imi recomandati/ma sfatuiti sa fac?

7 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Si pe mine m-au scos din pepeni x si y si stii ce am facut? le-am dat papucii.nu stau eu sa mi termin neuronii cu toate nalucile pamantului.chiar daca pentru tine nu e o solutie pentru mine a fost si este.

| Mayar a răspuns (pentru Demonull):

Interesant punct de vedere

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Cred ca a aparut monotonia.Ar trebui sa luati o mica pauza, sa vedeti daca va mai iubiti sau nu, sa va puneti oridine in ganduri

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Sa o lasati amandoi mai moale, poate in relatia voastra a aparut monotonia, si ceea ce nu e bine deloc, propune-i sa face-ti o pauza macar de o saptamana, sa nu vb deloc, si o sa vedeti ca dorul o sa va apropie mult mai mult, macar sa va faceti oridine in ganduri, si sa vedeti ce vreti fiecare! poate ajunge-ti la un comun de acord

| Mayar a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Da, ar fi si asta o solutie thinking

| Vodkaaa a răspuns:

Cred ca a aparut monotonia...

| Mayar a răspuns (pentru Vodkaaa):

Oai, dar nu spune asta :-s