| AbbyXQuinn a întrebat:

Imi puteti spune niste solutii pentru a`mi creste parul mai repede? Este mediu si mereu se onduleaza putin la varfuri [ma enerveaza enorm asta :@ ] .Oricum...astept solutii. Funda! :X

Răspuns Câştigător
| Areen a răspuns:

Ba da happy Sunt la magazinele naturiste. Alea sunt cele mai nu stiu cum sa zic 'corecte'. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Exista niste geluri speciale care iti fac parul sa creasca si in magazine si in teleshopping, asta daca vrei sa iti creasca repede ca alta solutie nu exista

| Maui a răspuns:

Nu exista nici-o metoda de a-ti face parul sa creasca mai repede.

| Maui a răspuns (pentru Areen):

Nu exista asa ceva. Informeaza-te si vei intelege cum si de ce creste parul. Nu crede toate prostiile pe care le vezi in reviste.

| Areen a răspuns (pentru Maui):

Mdeah. >.> Eu nu ma interesez in reviste de asa ceva. Mama e medic Homeopat si mi-a dat medicamente si mi-a crescut in timp record. No comment ^^.

| Maui a răspuns (pentru Areen):

Ok, cum zici tu, dar tot nu cred pana nu am dovezi. tongue

| Areen a răspuns (pentru Maui):

Ba da happy Sunt la magazinele naturiste. Alea sunt cele mai nu stiu cum sa zic 'corecte'. Sper ca te-am ajutat