| mihaiASD a întrebat:

Sall,

Prietena mea imi spune de o saptamana sa facem sex dar eu de fiecare data gasesc cate o scuza din cauza ca imi este rusine ca am penisul mic [13 cm in erectie]..Eu am 17 ani ea 18, eu sunt virgin ea nu.mi-e rusine de marimea penisului meu nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| rubb3rduck14 a răspuns:

Media penisului este de 15 cm si crede ma ca e mai mult decat destul daca stii ce anume faci. iar ce anume faci depinde de fata. pentru ca poate sa fie mai salbatica sau mai cuminte, poate sa i placa sa o tragi de par sau poate sa i placa sa o saruti non stop si peste tot. de obicei cei ce se lauda cu marimea sunt nesiguri pe ei (mai ales pentru ca de cele mai multe ori nu i intreaba nimeni). daca prietena ta nu stie ca tu esti virgin si ai incredere in ea ca nu e genu care sa fuga de tine daca i spui (tu stii mai bine), ar trebui sa i explici ca nu esti mare expert in treaba asta sau chiar ca nu ai habar deloc si sa o intrebi ce anume si cum anume ii place. pentru ca ITI GARANTEZ ca 13 cm e destul DACA faci ceea ce ei ii place si ITI MAI GARANTEZ CA cele mai multe experiente neplacute se datoreaza lipsei comunicarii dintre parteneri! 1 la mana, o sa afli ce anume ii place si o sa incerci sa faci exact asta. 2 la mana, o sa te simti usurat ca i ai spus si ea daca te si iubeste, o sa aiba rabdare si o sa ti explice, plus ca multor fete li se pare dragut sau chiar excitant sa o faca ..cu un virgin tongue bafta si curaj

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tie iti e rusine dar poate ea o sa fie multumita, incearca si nu mai gasi scuze pentru ca o sa creada fata gresit de ce o tot,, refuzi,,

suntserios
| suntserios a răspuns:

Evito pana iti mai creste 1cm.

| ksuper31 a răspuns:

Daca fata te iubeste si tu o iubesti pe ea, nu conteaza deloc marimea penisului.Dar totusi este cam mic la 17 ani...Iti recomand sa te duci la ea si sa incepeti sa vorbiti despre cat de mult va iubiti si apoi incepi sa o saruti pasional.Isi v-a da seama ca tii la ea si daca chiar te iubeste cum am mai spus nu v-a conta marimea penisului ci cat de mult o iubesti.Iti urez toate cele bune!

| h3r a răspuns:

Buna.
Normal ca ea vrea, iar tu trebuie sa-i dai. Conteaza sa stii ce sa faci, nu sa te lasi complexat de marime.
Mai ales ca fata vrea, tu ce mai astepti?

Take care.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Omg eu am la 15 penisu de 18 cm in fine fa-ti marire happy

| mihaiASD explică (pentru RUDOFL4X4):

Pai tu oi fi cal sau extraterestru

| Officialme93 a răspuns:

Stai linistit. Virginitatea este ceva care tine de psihic. Creezi ca se intampla fenomene stranii cand o faci?laughing NU!laughing Si eu am de 17winking. Dar mai conteaza si ce sti sa faci cu fata. Pe degeaba ai tu 23 si cand colo. Te `joaca` fata si tu nimic. Fa o linistitwinking