| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
Sa incep.
Aseara a venit iubitamea la mine dar eu voiam sa ma duc la ea. si dupa ne am uitat la un film niste popcorn niste pupaturi toate cele. dupa ea a vrut. si mie imi era rusine adica lol am 13 si ea 18 toti o sa spuneti ca "nu te cred sau cv gen sau astea"ma doare fix in pix de parerile voastre!
sa revin la subiect..si mie imi era foarte rusine adica ea se simtea pregatita? adica nu stiu cum sta treaba cu astea. si in fine nu am facut-o dar a zis ca eu cand vreau sa facem. si am zis nu stiu cred ca sunt prea Mic sa fac un asemnea pas am facut ceva gresit? adica eu ma uitam la film si din astea si ea incepea orice.ex la o faza mai de groaza sarea in bratele mele si ma pupa si dp s-a culcat la mine..cu mine in pat..eu nu-s obisnuit sa ma culc cu cineva in pat dar mno am simtit ceva special care nu se poate exprima in cuvinte acele sentimente cand am avut-o langa mine...

22 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratics ai fost un fraier fata ti s-a oferit pe tava si ai refuzato pe un motiv retardat "cred ca sunt prea mic" daca viitoare nu o lasa sa iti scape, TU trebuie sa te initiezi in arta sexului, trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri iar fata asta e numai buna sa te initieze. halele maica sfanta de eram fratele tau te bateam cu cureaua

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prostii, ai vrea tu, dar aia la 18 ani atit de proastă e sa se cupleze cu un pusti de 13?

| mihai69 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce știi tu ce șarpe boa o fi zărit ea acolo...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mihai69):

Da exact laughing sarpele cu clopotei.

| KamaSutra a răspuns:

Nu o mai lasa sa-ti scapestraight face

| RAY a răspuns:

Te doare undeva de parerile noastre, sa fim seriosi la 13 ani nu ai erectie, tu stii cei aia vagin la 13 ani? ce povesti inventati copii pe bune

| David000000 a răspuns (pentru RAY):

Am zis ca nu o sa credeti mnoo ati fi vrut sa fii in locu meu rolling on the floor

| SkyPilot a răspuns:

Lasa-te pe mana ei, nu o sa iti para rau. Si eu cam tot asa am inceput, doar ca eu nu am fugit de ea. M-a invatat bine ce m-a invatat si mi-a folosit in viata happy Ar trebui insa sa o faceti protejat, sa nu iei vreo boala si sa nu ramana. Poti sa fii tatic si la 14 ani.

| David000000 a răspuns (pentru SkyPilot):

Pai man eu am fugit ca imi era rusine...adica a venit de la sine film pupaturi toate cele si o sa fac asta si se gasesc prezer. la marimea 15 cm? ajunge 15 cm tinand cont ca e virgina?

| SkyPilot a răspuns (pentru David000000):

Rusine mi-a fost si mie, dar voiam sa ii vad pasarica asa ca am stat cuminte si am lasat-o sa faca tot ce a vrut.
Daca e virgina nu e acelasi lucru. Probabil ca nu stie ce face. Trebuie atentie, cauta si tu pe net informatie despre cum se opereaza o virgina.
Pentru prezervativ nu conteaza lungimea, conteaza grosimea. Cauta intrebarile mai vechi aici, cu cel mult doua zile in urma ai sa gasesti cum se alege un prezervativ.
15 cm. sunt foarte buni. Este la media adultilor. Tie se poate sa iti mai creasca.

| David000000 a răspuns (pentru SkyPilot):

laughing) asta seara nu o putut ca era cu maicasa si taiacasu in oras.

| pufulescu a răspuns:

Vezi, eu acum devin satanist fiindca dumnezeu nu m-a pus in locul tau, mai ales la 13 ani!
Eu unul sper ca minti in ceea ce povestesti, ca daca nu... e grava situatia! Practic ti-a pus-o sub nas si tu nimic crying

| David000000 a răspuns (pentru pufulescu):

laughing nu nu mint dar mno cand aleg eu ea o sa facem deci...

| David000000 a răspuns (pentru pufulescu):

Dar nu acum poate peste o saptamana...

| pufulescu a răspuns (pentru David000000):

De ce o saptamana? Ce se poate intampla in asa scurt timp?
Trebuia sa profiti de ocazie si gata!

| David000000 a răspuns (pentru pufulescu):

Ok ok revin cu vesti noi pana maine laughing

| Mussette a răspuns:

Ia ursuletul si "culca-te cu el". Tu 13 si ea 18.rolling on the floor

| e1xtz a răspuns:

Iar ai apărut Pinochio?

| angelcore a răspuns:

Acel sentiment, am doua variante, ori erai excitat ori indragostit. Mie personal mi-a cazut fata adica ea are 18 si tu 13... bizar pe bune, adica nu inteleg de ce o tipa de 18 ani ar sta cu un pusti de 13... oricum, este normal sa te ingrijorezi si da esti cam mic, dar daca tipa vrea si tu esti virgin, spune-i asta, sa vezi ce tare e sa te invete ea si daca te iubeste spune-i sa iti fac un blow laughing)) adica asa esi satisfacut, glumesc. Oricum eu in locul tau mi-as pune niste semne de intrebare, ori face misto de tine, ori nu e sanatoasa, fiindca iti garantez ca fetele vor baieti mai mari ca ele. Succes cu tipa in calduri.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru angelcore):

De ce sa nu fie sanatoasa? daca fata vrea sa faca sex cu un minor care e problema>? este o experienta de care isi va aduce aminte cu zambetul pe buze, in viata trebuie sa mai faci si lucruri iesit din comun

| David000000 a răspuns (pentru angelcore):

Mersi mersi mersi ///si nu nu e laughing)

| David000000 a răspuns (pentru angelcore):

Pai daca ar face misto de mine nu sar mai fii culcat cu mine in pat laughing