| Maraallove a întrebat:

Ma simt ca un nimeni...Ieri am facut o greseala enorma, poate cea mai mare din viata mea. M-am intalnit cu un tip care il cunosc de 5 ani,la mine acasa,bineinteles la insistentele lui,sa vina la mine sau la el. mie imi placea de el de cand eram mica,ca sa nu o mai lungesc el vroia sa faca dragoste cu mine din prima, ca sa ma cunoasca, ca asa e mai bine.Si nu stiu ce a fost in capul meu,prostie si am cedat,dar fara sa am atractie,fara sa vreau sa ma culc cu el, pur si simplu.a profitat de faptul ca imi placea de el si ca recent m-am despartit de prietenul meu si ca sufar, si imi promitea marea cu sarea. Ma gandeam ..asta vrea doar sa ma ***,eram constienta dar nu stiu ce a fost in mintea mea,am fost o proasta. si acum nu imi revin,eu nu fac lucruri de genul asta sa cad la pat di prima dar acum am gresit,si ma simt murdara, mi-e rusine sa mai ies din casa, mi-e rusine de mine..ma simt ca o ***.cum pot trece peste asta? ma simt ca si cum mi-as fi patat respectul,onoarea dar el a profitat de naivitatea mea, si eu am gresit cel mai mult ca am cedat si acum nu ma mai cauta. Care e ce-a mai mare rusine in viata asta? Cum fac sa imi revin? Eu nu sunt genul acela de femeie, nu mi-am inselat niciodata iubitul (ma refer la fostii)

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„There is a first time in everything..."
Nu ești prima care se simte astfel. Hormonii au fost mai tari ca rațiunea, atâta tot. Nu e un capăt de țară; pur și simplu treci mai departe! Cel mai bine ar fi să nu te mai vezi cu ăsta, și dacă te-ntreabă de ce, spune-i că ai vrut doar să te folosești de el, iar între voi n-a fost, nu e și nu va fi nimic niciodată.

| Maraallove explică (pentru mihai69):

Imi dau seama ca nu sunt singura, poate altele sunt mai rau decat mine.mi-e greu sa trec peste, ma simt ca o ****, mie sila de mine, ce am putut sa fac...regret enorm.dar mi-am facut-o cu mana mea

| mihai69 a răspuns (pentru Maraallove):

Aiurea, ai făcut-o cu altceva - dacă o făceai doar cu mâna se chema „petting". happy
Crede-mă, cu cât te gândești mai puțin la asta și mai mult la orice altceva, cu atât mai repede trece.

| peperonies a răspuns:

E doar niste sex calmeaza-te.

| MidnightR a răspuns:

Cred ca doar s-a plictisit sa auda aceleasi lucruri iar si iar.E bine ca te simti prost si ca esti constienta de lucrul asta insa nu vad cu ce ar schimba situatia actuala.Treci peste. Faptul ca vii aici sa-ti plangi de mila dupa ce ai facut ceva nu-ti castiga pic de simpatie.
Fiecare trebuie sa-si dea seama intr-un fel sau altul de naivitatea care-l poseda.Tu ai scapat usor.

| ychigo a răspuns:

A fost prima oară când ai facut dragoste? Daca nu, profita de ocazie ști ce ai de făcut majoritatea oamenilor le place naivitatea(mai ușor de manipulat), însă tu trebuie să te gândești la faptul ca atunci când ati facut-o a frumos(cred) si daca a fost asa amintește-ti numai acest lucru. Succes!

| Maraallove explică (pentru ychigo):

Nu,nu a fost primaa oara

| ychigo a răspuns (pentru Maraallove):

Atunci nu ai de ce sa te simți prost, asa procedează majoritatea cazurilor. Insa dovedește ca ești o fată puternică si nu ai de ce sa fi umilita. happy

| celdesuspendat a răspuns:

Faptul e consumat. treci peste.

| Maraallove explică (pentru celdesuspendat):

Sincer...crezi ca sunt ****? dupa ceea ce am povestit

| celdesuspendat a răspuns (pentru Maraallove):

Eu nu cred nimic. toti gresim in viata. mergi mai departe.

| Melonnn a răspuns:

Heeeey!

Stiu istoria pe de rost pentru ca si mie mi s-a intamplat lucruri asemanatoare.
doar ca cea mai buna prietena imi spunea mereu ca e ok, e normal si nu regretam.big grin
nu iti fa griji, treci peste, ai castigat experienta, te-ai distrat putin si cam atat.
nu te stresa, nu ai de ce sa te simti rau, toate facem asta cel putin o data in viata si mai ales daca ti-ai dat seama de greseala ta nu ai de ce sa te simti asa, rau e cand o faci o data si inca o data si tot asa fara sa iti para rau, dar tu esti o femeie inteligenta care si-a dat seama de propriile greseli. :d
nu ai facut nimic rau daca nici unul din voi doi nu are e cineva, sunteti singuri deci ati prositat! Punct.

uita intamplarea si bucura-te ca din greseli invatam big grin!
mult succes :*

| Maraallove explică (pentru Melonnn):

Multumesc..ma ajutat intr-un fel raspunsul tau :*, sa ma simt mai bine