| rapidistzu a întrebat:

Sall, scurt si la obiect :frumos si sarac sau bogat si urat? pentru. fete mai ales!

Răspuns Câştigător
| Bubu4 a răspuns:

Uite, un raspuns mai bun decat cel gasit intr-o carte nu am.
"De va incearca o spaima uitandu-va in oglinda, spargeti-o, ca va minte. Chipul vostru cel
adevarat in oglinda din noi sa-l cautati.Acolo il privim si noi.In oglinzile din perete cred numai fetele proaste, care nu cunosc decat omul facut din muschi si din oase.Omul croit din spirit si minune divina, din geniu si talent, din sacrele focuri si din scapararea stelelor, posedat sau iluminat, profetic sau chiar nebun nu-l cunosc.Cand se-ntalnesc cu el nu-l vad."("Iubim", vol III -Octav Dessila)
In opinia mea, atat un baiat frumos si sarac, cat si un baiat bogat si urat, poate fi iubitul ideal ..Amandoi au un suflet, in spatele trupului, deci nu ai de unde sa stii ce comoara se ascunde ..tot ce poti face e sa incerci., nu sa judeci!

18 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Degeaba e frumos daca are minte de gaina. poate fi urat si destept...
si daca e destept iti dai seama ca te atrage la el caracterul..caci stie cum sa se comporte si mult mai multe. pana la urma nu exista persoana frumoasa si persoana urata, exista doar persoana care stie sa se faca placuta.

| wolder a răspuns:

Caracteruwinking

| AndiNyctophilia a răspuns:

Frumos și sărac. Nu înțeleg femeile care stau cu niște zdrențe doar pentru banii lor.

| Auslesse a răspuns:

Frumos si sarac, as alege.
insa, frumos si bogat e combinatia ideala.

| Pufffx a răspuns:

Frumos si sarac as prefera sa stau cu unu sarac pe care l-as iubi din tot sufletu decat sa fiu un animalut de companie adica sa nu il iubesc da sa stau cu el pentru bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singură.

| TashaUhm a răspuns:

Nu exista frumos sau urat`!(:
Sufletul alege cine e frumos si cine nu`!
Cat despre partea materiala`.thinking hmm
Nici bogat nici sarac.happy

| andreirapid a răspuns:

FZR, nu conteaza intrebarea laughing

| Deliadelias a răspuns:

Buna. Pai sa-ti zic parerea mea, eu una nu vreau sa fiu cu unul bogat si sa fie urat cu draci, dar nici frumos si sarac de ala fara un leu in buzunar straight face!
Deci, sa fie intre, frumusel :d ( nu sa fie de ala 4X4 ) si cu o stare sociala stabila.
Dar daca ar fi de ales din cei doi, as prefera frumos si sarac, fiindca cel sarac iubeste si pretuieste, pe langa cei bogati sunt mai ingamfatii si pot platii o curva pentru ai satisface "pofetele "laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaSakura a răspuns:

Daca se poate "Bogat si frumos " rolling eyes, dar cel mai ar fi frumos, sarac si inteligentwinking big grin

| caus3lov3ya a răspuns:

Hmm niciuna si sa zic si dc 1 la mana daca il iei pe ala frumos si sarac..frumusetea se duce si mai este si o vorba,, nu e frumos ce e frumos e frumos ce-mi place miewinking,, asa ca pentru tine poate fii frumos daca il iubesti si aia bogati sunt de bani gata si sunt noobi bine nu toti acum prefer sa ma inteleg cu el sa ma iubeasca sa aiba grija de mine

| roxiada a răspuns:

Hmmmm e cam grea intrebarea ta! pentru mine conteaza cel mai mult cum ma int cu persoana respectiva decat ce are, as fi cinica sa spun ca banii nu conteaza pentru ca, conteaza foarte mult dar nu sunt totul! daca e sarac si iubeste sincer va avea mai mult de castigat decat unul care e foarte bogat si sa zicem ceva mai nesimtit si care nu are respect!big grin

| ANDRErock a răspuns:

Forever Alonelaughing)

| niko0o a răspuns:

Ambitios si protector :X

| SmekerNr1 a răspuns:

Frumos si bogat! Guta presedinte! :X

| Băă_Cătă_1998 a răspuns:

Pai frumos si sarac..intre timp se va imbogatiilaughing:d