| OanaVlad a întrebat:

ajutati-ma! Va rog din suflet! I plac foarte tare pe un coleg iar acesta e aproape iubitul altei colege... si pe mine nici nu ma baga in seama... ce sa fac ca sa ma observe si pe mine? sunt mereu cea mai nebagata in seama crying mereu am fost ratata clasei, si a scolii iar sora mea e aproape cea mai populara din scoala

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In primul rand inceteaza sa-ti mai plangi de mila!
Nu place nimanui o plangacioasa si-o disperata!
Imit-o frumusel pe sora ta,ai exemplul in casa,nu ai nevoie de nimic altceva.
In ce-l priveste pe baiatul respectiv,uita-l,nu te baga. Daca e pe cale sa devina iubitul altei fete, nu le strica dragostea, cauta altul.Nici tie nu ti-ar place sa fii aproape cu un baiat si sa se bage alta.
Schimba-ti stilul, si vei avea succes.
Mult mai mult decat iti poti imagina!

| DeeaDeeutza a răspuns:

Pai.Depinde cum e felul tau de a fii. Fate mai populara fii mai COOL. Imbracate mai frumos. Si nu te mai uita la desene :O ca vad ca ai o poza de la shake it up! Fii mai matura. S-au pur si simplu demonstreazai ca il placiwinking