| ZzFabyzZ a întrebat:

Am 12 ani aproape 13 iar o prietena de un timp se tot paga în seamă cu mine.Eu am întrebat-o daca ma place iar a zis ca "nu". Apoi am întrebat-o de ce este asa apropiata de mine.Ea a răspuns că i place ca o fac mult sa rada. Oare ea a răspuns cu "nu" pentru ca nu știa cum să îmi zică ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Andreisorescu a răspuns:

Presupun ca da pentru ca un om nu se tine dupa o persoana si ii zice ca e amuzanta si se baga in seama cu el degeaba. Parerea mea e ca te place dar trebuie sa ma astepti ceva zile sa vezi daca mai face asa ^_^(funda?)

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cine știe?!? Ai răbdare și caută (dacă și tu o placi) să faci chestii și gesturi care s-o atragă și mai mult.

| DorelExpertu a răspuns:

A raspuns cu nu pentru ca, aveti 12 ani, iar place la tine inseamna mult mai mult decat inseamna la ea.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

A zis "nu" pentru ca e prea timida, iar tu ai luat-o cam direct.