| Eclips a întrebat:

Am 17 ani si gagicamea are 15, suntem de 3 luni impreuna si facem sex neprotejat tot de atunci.Cand fac sex cu ea la sfarsit cand sa imi dau drumul o scot, ma mastrubesz 2-3 minute apoi ejaculez, ea mereu e ingrijorata ca poate sa ramana gravida pentru ca dupa prima partida de sex, trec 10-15 minute si ea vrea din nou. Inainte sa ma apuc de treaba urinez si imi spal penisul sa fiu mai sigur.Ea nu are ciclul regulat (ba ii vine prea devreme, ba ii vine prea tariziu)E vreo posibilitate SA RAMANA GRAVIDA?

DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta ma copii cum va jucati cu focul, DA exista risc sa ramana bortoasa. de ce nu folositi prezervativ?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Saraca fata la doar 15 ani sa isi inceapa viata sexuala si cu mari sanse de a ramana insarcinata pentru ca tie iti e greu sa dai 3 lei pe un prezervativ

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca teoretic modul tau de a proceda poate fi considerat ca fiind corect din punct de vedere "tehnic" si aproape sigur, iti aduc aminte ca la fel de bine se poate aprecia ca totusi va jucati cu "focul" si exista toate sansele sa va "ardeti" la un moment dat mai ales daca se ia in calcul/vedere ca ciclul ei menstrual este unul neregulat. Raspunsul final este DA, deoarece intotdeauna este suficienta o foarte mica greseala sau nesansa la o adica pentru a se produce o sarcina nedorita mai ales la varsta ei. Ar fi indicat sa iti reanalizezi mentalitatea si sa incercati sa folositi intotdeauna o metoda de protectie sigura indiferent care ar fi aceasta (prezervativ, ovule sau creme spermigene, pastile anticonceptionale, sterilet, inel vaginal cu hormoni, etc.). Sanatate.

| mihai69 a răspuns:

„E" chiar mai multe posibilități, practic aproape oridecâte ori o faceți.
Cam așa au apărut cei doi copii ai mei!winking
Bine, măcar eu eram căsătorit și nu a fost o problemă, deși ar fi fost bine să ne putem proteja și să mai amânam acele momente măcar vreo trei ani. Din păcate, acum treizeci de ani, prezervativele erau marfă de contrabandă. Dar acum, ce scuză aveți?!?

| sofisis a răspuns:

Dar tu si "gagica-ta" de ce nu va protejati? De ce nu faceti sex cu prezervativ? Sau de ce nu merge la un ginecolog ca sa ii prescrie o metoda contraceptiva adecvata?
Asa procedeaza o persoana normala la cap care are o viata sexuala activa si regulata.

| Oana92 a răspuns:

In curand vei afla ca un pachet de prezervative e mai ieftin decat unul de pamperswinking Va felicit de pe acumwinking

| peperonies a răspuns:

Da

| Pedroitaliano a răspuns:

Sanse ar fi dar pot fi reduse cu rpezervativ