| Katts a întrebat:

Am cunoscut o fata la o petrecere de a unui verisor de al meu. Am vorbit, ne-am intalnit si dupa amandoi am plecat in vacante pe rand. Am vb prin mesaje si ne-am apropiat foarte mult si intr-o zi cand eram la matusa lui mama aceea fata a venit si matusa ne-a zis ca suntem verisori. Amandoi am facut o fata ciudat nestiind nimeni ca noi suntem aproape impreuna. Ce e de facut?

7 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Nasol, dar v-a trebuii sa ramane-ti doar prieteni sau mai apropiati, gen (frati), daca intelegi.

| Blackyuu a răspuns:

Prietena mea cea mai buna este impreuna cu verisorul ei de gradul al 3 lea, nu e ceva grav.

| Katts explică (pentru Blackyuu):

De gradul 3, noi suntem de 2...

| AnNéVidoff a răspuns:

Pai ti-e ruda...e groaznic...sa te gandesti ca poate in viitor te puteai mozoli cu ea din toate punctele...e greu...defapt e clara situatia....si stii asta...uit-o...gaseste-ti o alta fata...asa putem filozofa toata noaptea gandindu-nu cum ar fi daca...no no...ti-e ruda...si punct...iti gasesti pe altcineva...o sa vezi cine stie in viitor aidoma cu sotia rolling on the floor))))...nasol frate crying((...groaznic...dar nu ai ce face...life is hard...be strong...treaba e clara... uita ideea...

| Anonymous999 a răspuns:

Ramaneti doar prieteni.

| sirD a răspuns:

Eu in locul tau i-asi explica ca desi va intelege foarte bine si putea fi frumos nu puteti continua. Dupa care o iei in brate si daca-i place mergi mai departe

| HeLeFTWz a răspuns:

Poti sa ti legatura cu ea, nu e nici o problema pana nu va indragostiti.Incearca sa iti cauti alta fata incet, incet sa o slabesti pe vara ta si sa te indragostesti de alta.