| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare:
Imi place de o fata de ceva vreme si acum astazi am intrebat-om daca vrea sa stea cu mine iar ea a zis ca se mai gandeste ce trebuie sa fac pentru a o cuceri?winking PLSS urgent DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BEmanuel87 a răspuns:

Efort trebuie sa faci. Doamne, astia au impresia ca e ca si cand ai citi dintr-o carte: "Cum sa cuceresti femeile?". Sunt sigur ca daca ar exista o carte de-asta, ar cumpara-o fara cea mai mica discutie.

2 răspunsuri:
| EJelly a răspuns:

Pai, cum sa-ti spun... e mai greu. De obicei, daca o fata te place, accepta din prima! Faza cu "ma mai gandesc" nu prea suna a accept. Prin urmare, poate chiar nu e interesata, orice-ai face tu mai departe. Dar! Sper sa nu am eu dreptate. Prin urmare, ca sa ii atragi atentia, trebuie sa fii tuhappy Poate ca ai mai auzit asta de 10000000 de ori pana acum, dar serios, nimic nu e mai important decat asta... sa fii cald, ascultator, glumet, sau ma rog, asa cum esti tu. Nu trebuie sa faci nimic iesit din comunhappy. Trebuie sa ai satisfactia ca ea te place asa cum esti, nu te place pentru ceea ce vrei sa fii/pari. Concluzie: fa ce faci de obicei in preajma unei fete pe care o placi. Daca simti nevoia sa-i faci un compliment dragut, fa-o! sau orice altceva. Revino cu detalii si mai vorbimhappy

| Bubble91 a răspuns:

Fa pe indiferentul ...Atunci o sa se inverseze rolurile big grin