| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am intrebat o prietena daca vrea sa stea cu mine si a zis ca nu stie se mai gandeste pana mai tarziu, cu ea am mai vorbit mi-a fost si colega de clasa si m-am inteles bine cu ea.
Ce ziceti ma place? mai are rost sa insist sau...

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai chestia este sa nu pari disperat dar daca se mai gandeste ai putea sa mai insisti dar daca si dupa iti zice iarasi ca se mai gandeste nu mai insista

| MiculFaraon a răspuns:

Pai a zis ca se mai gandeste. Parerea mea mai tine-te de ea. Putea simplu sa spuna NU. Dar asa ai sanse. Pa-pa.

| Luminou a răspuns:

Poti sa insisti, dar nu prea mult, sau te va crede disperat.Incearca mai intai sa afli daca ii place sa fie abordata asa, sua nu. ASTA e un sfat de la o fata tongue.
Sper ca am fost de ajutor big grin!

| Alecs19 a răspuns:

Daca zice ca se mai gandeste. eu zic sa insisti... Dca nu te placea iti zicea direct NU.