| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru oricine:cum pot sa cuceresc o fata ziceti-mi si mie pls

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Primul pas ar fi sa o cunosti mai bine.
Intalneste-te cu ea, vorbeste cu ea, fa-o sa zambeasca, glumeste, atinge-o pe mana, o poti tine de mana daca accepta, asta inseamna ca te place mult.
Invit-o des la o plimbare sau undeva unde isi poate petrece timpul impreuna cu tine.
Prin gesturi faci multe, imbratiseaz-o, arata-i cat de mult tii la ea, pup-o pe obraz si relatia voastra va trece la alt nivel, va veti comporta ca un cuplu.
Dar mai intai intereseaza-te ce ii place cand vine vorba de filme, muzica, emisiuni tv, carti, scoala; asa vei sti despre ce sa vorbesti cu ea.
Fetelor le plac baietii care vorbesc, nu sta si te uita la ea fara sa zici nimic.
Bafta!

| RemusAndrei a răspuns:

Poi poti sa o faci sa rada si sa se simta bine. Daca nu merge scrie-i o poezie.

| RemusAndrei a răspuns:

Incearca sa o faci sa rada si sa se simta bine.

| Stroici_Ivan_1993 a răspuns:

Incearca sati mai scoli curu de pe scaunul de la calculator, fii mai indraznetz spune-i ce simti spune-i tot adevarul in fata,winking