| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru oricine:cum pot sa cuceresc o fata ziceti-mi si mie pls

7 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Injur-o de maica-sa, zii ceva de morti si pdl!

| neutrino a răspuns:

Asta e marea enigma a adolescentei.

| EUBMV89 a răspuns:

Iti spun ceea ce i-am spus si lui tzelvi care a facut aceeasi intrebare. Incearca sa petreci cat mai mult timp impreuna cu ea si fa in asa fel incat sa devii un prieten foarte bun pentru ea daca nu cel mai bun, asa va veti atasa unul de celalalt si va fi mult mai simplu totul. Incearca sa ii demostrezi ca iti pasa de ea, de ceea ce i se intampla, ajut-o (nu ma refer neaparat pe plan material) in ce are nevoie, fi langa ea si la bine si la rau, vorbeste-i frumos si cel mai important respect-o. Dupa ce deja sunteti prieteni ii poti spune ceea ce simti pentru ea. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Albãstriţaxx a răspuns:

Pentru inceput... uitate in ochii ei si zambeste-i,apoi, cand o vezi mai singura,te duci la ea si o saluti si o intrebi ce face, sau daca esti mai timid, spune-i doar :Ceaoo!, apoi meergi acasa, la calculator, faci cumva rost de id ei si incepeti sa vorbiti.La putin timp,dupa ce va cunosteti mai bine,ai putea sa-i spui asa: Eu vroiam sa te intreb ceva,dar mi-a fost putin frica sa nu ma refuzi, dar imi place de tine. Daca spune ca sentimentul e reciproc, adica si ei ii place de tine BINE, daca nu, cu siguranta veti ramane cei mai buni prieteni.P.S: asta am facut eu si a mers[adica nu am devenit iubiti, am ramas doar cei mai buni prieteni]

| PinkCupcake a răspuns:

Depinde... straight face

| Ana1234567123 a răspuns:

Încearca se te împrietenessti cu ea. Încetul cu încetul vorbiti despre orice nu o lua la misto sau ceva de genu, încearacati sqa va cunoasteti, si devenitit într-un el prieteni foate apropiati si apoi restul.winking poate ti-am fost de ajutorhappy