| anonimus_4273 a întrebat:

Am o problema cu care as vrea sa ma ajutati.Imi place foarte mult de o fata cu care ma inteleg destul de bine.Problema e ca eu as vrea sa fim mai mult decat prieteni..., si nu vreau sa par badaran intreband-o daca vrea sa fie cu mine pentru ca e destul de sensibila. Mi-e teama ca daca mai astept mult mi-o va lua altcineva.

Astept cat mai multe opinii.multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CosminME a răspuns:

Spune-i ce simti tongue, sau fa aluzii cand iesi la un suc cu ea... sa vezi cum reactioneaza tongue

| rocs_3671 a răspuns:

Ia'ti inima in dinti si spune'i ce simti happy Nu ai nimic de pierdut.