| anonimus_4273 a întrebat:

Am o problema cu care as vrea sa ma ajutati.Imi place foarte mult de o fata cu care ma inteleg destul de bine.Problema e ca eu as vrea sa fim mai mult decat prieteni..., si nu vreau sa par badaran intreband-o daca vrea sa fie cu mine pentru ca e destul de sensibila. Mi-e teama ca daca mai astept mult mi-o va lua altcineva.
Astept cat mai multe opinii.multumesc anticipat!

1 răspuns:
| valyalexia a răspuns:

Trebuie sa te apropii de ea prin diferite metode de ex sa ii oeri ceva sa fii mai aproape de ea sa o ajuti la ceva fara ca ea sa iti ceara acest lucru si nu este nevoie sa ii mai spoi daca vrea sa fiti impreuna ca se subintelege.succes