| anonim_1302 a întrebat:

SALL TPU!
Imi place tare mult de o fata cu care ma inteleg destul de bine.Problema e ca nu stiu cum sa fac sa ii spun ce simt pentru ea.
Astept cat mai multe sugestii. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Ceva romantic si frumos ar fi sa-i oferi un trandafir cu un biletel pe care scrie ``te iubesc``,. dupa ce il va citi, sarut-o! si asteapta reactia ei!winking cred ca si ea te va saruta smug :*:**:*

multa bafta iti doresc! o seara frumoasa! happy

2 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Intrii in vorba cu ea, gasesti un subiect comun, va cunoasteti mai bine si dupa o intrebi daca te place, etcwinking

| Roxxxi a răspuns:

Multi avem problemele astea.Si mereu esuam din cauza ca nu suntem destul de curajosi. Cum ar fi ca si tu sa-i pari ei simpatic? Mai bine pui pe cineva sa se intereseze ce simte ea pentru tine sau icerci sa fii curajos si sa-i spui chiar tu ceea ce simti. Succes thumbs up