| anonim_4396 a întrebat:

..Am o problema grava care mi s-a intamplat de doua ori.Cand ma enervez ma transform intr-o creatura de culoare Gri in genul lui Hulk.Prietenul meu a spus ca, cand ma trasform am in jur de 4 metri inaltime si foarte musculos.Foarte asemanator cu Hulk. Poate credeti ca e o gluma dar nu este asa.Cu as putea proceda.

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Asta trebuie filmat

9 răspunsuri:
| MuñequitaLoka a răspuns:

Mmm...da

| Whatthehell66 a răspuns:

Si eu cand ma enervez transform toti oamenii in dildo` rolling on the floor

| AlleyChann a răspuns:

Presupun ca... a dat reluare la episoadele vechi din scooby doo. :\

| HelpBoy a răspuns:

Sall ai o imaginatie bogata auzi ca te transformi in ceva asemanator cu hulk rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))

| AndyArtist a răspuns:

rolling on the floor)) dude intrebare... tragi cumva pe nas?laughing)

| FAQ1 a răspuns:

Esti prea prost pentru secolu asta sa mor eu... cred ca ma imult de 10 ani nu ai

| albrosie a răspuns:

Filmeaza pune pe youtube incet ncet o saai multe vizualuri poate o sa te vada un producator de filme si o sa te vrea sa joci in filmele lui si asa o sa devi bogat si fericit sunt niste probleme la idea mea dar totusi macar este oidee :d

| Jeryko a răspuns:

Du-te ba si impuscate cica te transformi intr-o creatura de 4 metri filmeaza si pune pe youtube sa vedem si noi

| sonny_4134 a răspuns:

Cauta un baietel obez si stoarcei transpiratia, apoi cauta-l pe vali vali si roagal sa-ti dea o portie de bale, in afara de astea 2 ingrediente nu mai ai nevoie decat o picatura din zamarca lui sonny. dupa ce faci rost de ele ma anunti ca sa te ajut sa faci portiunea magica