| Cristi0909090 a întrebat:

as avea si eu nevoie de ajutor si prin ajutor vreau sa spun ca am o colega care da de inteles ca ma place ea ma crede un tip de treaba vb mereu cu ea pe facebook pe mess sau la scoala si as avea si eu nevoie de o idee cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine si nu as vrea sa ma refuze. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Atunci când eşti sigur de sentimentele tale invit-o la un suc şi dă-i de înţeles că o placi. Vezi reacţia ei, să nu încerci s-o săruţi la prima întâlnire, ar putea să iasă urât.

Succes.

3 răspunsuri:
| miru20cmrecords a răspuns:

Pur si simplu ai spui ca o placi.

| Cristi0909090 explică (pentru miru20cmrecords):

Da dar sper sa nu zica ca nu vrea sa fim doar prieteni ca asa e mai bine

| miru20cmrecords a răspuns (pentru Cristi0909090):

Nu se stie niciodata.