| VℓℓαDutZٱKa a întrebat:

As dori sa dau o intrebare. As vrea sa stiu "De ce prietenul meu mi-a facut intilniri da nu mi-a spus "Te iubesc" sad chiar ma gindesc in fiecare noapte la asta.

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Deoarece vrea sa iti spuna din tot sufletul un sincer "te iubesc"doar atunci cand o simte cu adevarat, nu doar asa superficial...Probabil inca nu este sigur daca t iubeste chiar daca intre voi exista atractie, obisnuinta si simpatie.Nu te grabi lasa lucrurile sa decurga normal si o sa vezi ca o sa fie mai frumos atunci cand iti va spune din inima ceea ce simte.Succes!

| VℓℓαDutZٱKa explică (pentru SimonaAdina):

Ai raspuns cistigator big grinwinking

| SimonaAdina a răspuns (pentru VℓℓαDutZٱKa):

Multumesc...dar pentru mine nu conteaza cate puncte am acumulate pe acest site ci doresc sa ajut oamenii cu rasp mele, ma bucur ca te-am putut ajuta

7 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Poate nu simte asta

| DeeaMarry a răspuns:

Sincer, chiar crezi ca noi putem ghici exact motivul?
Bineinteles ca nu. Putem doar sa presupunem. Si ce se intampla daca tu iei in seama o presupunere gresita? Nu o sa fie prea bine pentru tine.
De aceea, cel mai bine e sa il intrebi pe el. Intre parteneri trebuie sa existe intotdeauna incredere!

| neutrino a răspuns:

De ce fetele vor sa fie mintite? Stii ce inseamna "a iubi"? Unii mor, din pacate, si nu reusesc sa traiasca acest sentiment.

| Demonull a răspuns:

Cati ani ai? aceste 2 cuvinte ``te iubesc``sunt foarte mari.nu le spui oricui,oricand.(desi sunt persoane care spun te iubesc fara sa simta ceva,foarte stupid )Personal,am spus te iubesc unei singure persoane, actuala mea prietena, desi am avut N relatii, in care mi se spunea te iubesc, dar eu zambeam si cam atat.

| Giiee a răspuns:

Baii eu zic asa..Multi baieti spun ca n-are cum un baiat sa iubeasca cu adevarat o fata doar dupa ce o fac! Asta acum nu stiu daca e adevarat dar pe toti care i-am intrebat imi raspundeau cu aceias chestiestraight face Deci daca vrei sa auzi un "si eu" spune-i ca il iubesti si o sa iti raspunda problabilthinkinglaughing Deci nu trebuie sa te ingrijorezi sau sa stai noaptea sa te gandesti oare de ce nu imi spune.Tu stai linistita o sa iti spuna la momenutu potrivitbig grin