| iAngel a întrebat:

Imi place de o fata si cred ca si ei ii place de mine dar cand sunt langa ea suntem amandoi rusinosi, cel putin ea este foooarte timida, ce am putea face sa nu fim timizi, si vreau sa ii spun ca o iubesc, dar mi-e rusine cred am o senzatie mai naspa

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Incearca sa iti faci curaj, gandeste-te ca daca nu ii spui o poti pierde...sti cum e in dragoste...totul sau nimic.
Eu zic sa ii spui ce simti mai ales daca simti ca si ea te place.

| ionuutzuu a răspuns:

Scapa-ti aman2 de inhibitii happy

Răspuns utilizator avertizat
| ANdrei_2282 a răspuns:

Fii barbat si spune-i! nu lasa fata sa astepte daca si ea te place