| alisuc a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cine stie normal niste filme, seriale sau carti de genul jurnalele vampirilor multumesc dau funda la cele mai multe. scuze pentru categ dar cea potrivita nu o arata

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

True blood - vampiri

Teen Wolf(nu e cu vampiri e cu varcolaci da tot in genu TVD)

The secret circle! E cu vrajitoare, adica tot creaturi supranaturale

Blood Ties

pretty little liars - nu e cu vampiri, e mult mister, il recomand

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

* cand nu-ti arata categoria unde vrei sa pui intrebarea, dai un copy la text, un refresh. apoi paste la text si gasesti categoriawinking

| PerfectAngellll a răspuns:

Mda...nu prea stiu cum traduci tu :the VAMPIRE diarieswinking.Si sa iti raspund... Teen Wolf, e genial :X