| 21312gg a întrebat:

aseara am vorbit cu o fata.i-am spus ca imi place de ea.ne cunoastem de doar o saptamana dar am petrecut mult timp impreuna.cand i-am zis pe mess ca imi place de ea.mi-a zis ca am luat-o prin surprindere si ca nu se astepta.totusi eu scriam iar ea punea smileuri.ce sa fac.eu cred ca s-a suparat pe mine.ce credeti.rog seriozitate.

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca zice ca a fost surprinsa nu cred ca s-a suparat pe tine!
Desi mai bine ii spuneai asta in realitate ca acum poate rade sau poate te crede fricos ca i-ai zis pe mess!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Si eu am fost in situatia asta: I-am spus ca o plac si a fost surprinsa, dar nu stiu de ce, deoarece stia dinainte sa-i fi spus. Probabil are nevoie de ceva timp sa se gandeasca. Tu ai putina rabdare, eu cred ca si ea te place dar e mai timida si ii e rusine sa iti spunawinking. Noroc!

| ZakkyRock2 a răspuns:

Intr-adevar poate ai luat-o prin surprindere dar nu are vreun motiv sa se supere pe tine dar va intelegeati bine (gen cei mai buni prieteni)? si cred ca va trebui sa o lasi in jur de 4-5 zile apoi intreab-o daca si ea te place.

| 21312gg explică:

De fapt azi am stat afara cu ea si cu grupul nostru de prieteni si sa comportat un pic altfel.parca mai tupeista.dar in rest nu mi-a zis nimic

| 21312gg explică (pentru 21312gg):

In sensul un al cuvantului

| Shandorika a răspuns:

Salut.

Poate chiar ai luat-o prin surprindere, dar eu cred că trebuia să îi spui în faţă ceea ce simţi pentru ea, nu pe net/sau cu ajutorul unui prieten/prietene. Îi trebuie timp de gândire, dar tu continuă să vorbeşti cu ea, poate va ieşii ceva frumos.

Mult noroc.