| MaRyUkK a întrebat:

Buna m-am certat cu prietena mea iulia, deci eu eram pe jos si ele se jucau vatea-scunselea si baiatul care prindea nu vrea sa ma prinda si pe mine si stateam singura jos si ea si inca o fata alergau si eu stateam acolo singura si in loc sa vina sa ma ia si pe mine ea se juca.si a iesit alta prietena din casa si eu am luat-o de mana si am fugit, iulia a venit dupa mine si eu nu am stat si am fugit si m-am ascuns de ea si ea mai era si o ft cu ea si fugeam de ele si pana la urma a plc pr mea si eu am intrat in csa, m-am uitat pe balcon si ea spiona niste copii mici si apoi a intrat pe mess i-am zis imi pare rau imi cer scuze si nu a vrut sa ma ierte mi-a zis: nu pa.Doar nu am facut mare chestie nu? de ce s-a suparat asa tare oare e doar o mica greseala si afr am incercat sa-mi cer scuze si fugea de mine. CE SA FAC?crying

1 răspuns:
| Pawesome a răspuns:

Pai eu cred ca s-a simtit jignita si a luat chestia prea in serios.Acum cred ca vrea sa iti arate cum e sa te ascunzi de cineva si sa nu vrei sa il bagi in seama.Asteapta putin pana se calmeaza si vorbeste cu ea