| JohnCena02 a întrebat:

Cum pot sa fac sa mearga contul pe need for speed world adica cand ma inregistrez ca sa im ifac cont nu imi ia parola care este de 8 caractere si acolo zice intre 4-16 caractere.Sau nu-i asta? Deci am bagat totu bine si cand am dat accept sa imi accepte contul mi-a dat pagina cu datele inapoi in afara de parola(nu mi-a aceptat contul) ce sa fac? funda

Răspuns Câştigător
| didiu a răspuns:

Parola trebuie sa contina o cifra si o litera mare de exemplu paRola1

1 răspuns:
| Varvoreanu_Vali_1995 a răspuns:

Parola trebuie sa aiba cifre, litere mari de ex Andrei 2