| KranKie a întrebat:

E urgent. Am 12 ani si plac o fata acus e 8 martie si vreau sa o invit in oras dupa ore sunt timid, cam foarte timid dati-mi un mod cum s-o invit ce sa zic cu cuvintele voastre cum s-o invit rolling on the floor. Nu le am. O plac foarte mult si vreau s-o invit de 8 martie FUNDAAA

10 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Cand vrei sa inviti o fata in oras nu trebuie sa pari timid si disperat.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Mergi la ea si spune: buna ce zici daca te-as invita in oras, ai accepta?! Si daca spune da, mergeti va plimbati, ofera-i un trandafir, un mic cadou gen o bratara, etc.

| KranKie explică (pentru Schatzyyyyy):

Madalina dar nu ai inteles ca nu am,, tupeul asta laughing. Pur si simplu daca ii zic vin toate si intreaba ce tio zis etc etc rahaturi si iti dai seama. E buna ideea dar da-mi un pont la ce am zis in primele 2 randuri

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru KranKie):

CU TIMIDITATEA NU REZOLVI NIMIC! IA-TI INIMA IN DINTI SI VORBESTE CU EA, ALTFEL NU AI CUM! Invinge-ti timiditatea! Dintr-o discutie banala, sau dintr-o prostie,"o poti" da in serios!hee hee

| KranKie explică (pentru Schatzyyyyy):

Ei i-am luat o orhidee, iar la restul fetelor niste zambile...mam gandit sa o invit pe hol si sa ii zic ca floarea e pentru ea si daca ar vrea sa vina cu mine la o prajitura happy

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru KranKie):

Da,dar suna ciudat "pe hol"thinking Da e ok! Sau mai bine ii spui daca are placerea de a iesii cu tine in oras!

| dreamgirl94 a răspuns:

Ce dragut

| 456deea a răspuns:

Ooo...e foarte simplu daca vrei sa fie ceva frumos inainte sa vina de la scoala asteapto in fata locuintei ei sau undeva cu o floare la spate si invit-o undeva

| Betzivanul99 a răspuns:

Fii atent "Buna Roxana (de exp cum o cheama) uite m-am gandit daca nu cumva ai dori sa iesi cu mine la un suc (Exp poate la pizza)". Daca fata accepta ii duci un trandafir rosu si spui cuvintele astea :Nu cumva ai o harta la tine ca mam ratacit in ai tai ochi esti foarte frumoasa, uite iti marturisesc ca te plac:. Sper ca te-am ajutat funda?

| Betzivanul99 a răspuns:

Zi asa Buna ai vrea sa iesi cu mine la un suc.Ii duci si tu un trandafir. Sper ca te-am ajutat