| WhatMaiFaci a întrebat:

eu sunt mai rusinos si nu stiu cum sa ma port cu o fata ca sa incerc sa fie iubita mea.Imi place de o fata mult as face orice pentru ea cum sa vb cu ia ca sa incerc sa fie ubita mea? Va rog zicetiiii. Ms mult celor care mi-ati zis.

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand de timidate nu scapi 100% niciodata deoarece ea provine din bunul simt si buna educatie oferita de parinti (in exces, chiar).

Exista totusi o modalitate de a o face sa se diminueze. Cand simti ca ai emotii incearca sa respiri INCET si ADANC timp de cateva minute si sa stai intr-o pozitie cat mai confortabila pentru tine si vei simti cum starea de incordare, emotiile si nelinistea vor incepe sa dispara incetul cu incetul.

Cat despre partea cu sedusul acelei fete, iti recomand sa citesti aici www.artaseductiei.ro si vei gasi toate informatiile de care ai nevoie pentru a face o fata sa te placa. Restul tine doar tine.

Be strong. Be smart. Have a nice day.;)

3 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Imi cer scuze pentru greselile de scriere.

| WhatMaiFaci explică:

Nu-i nimic si eu mai gresesc cate odata

| redhiller a răspuns (pentru WhatMaiFaci):

Daca esti timid ii trim un sms sau un mail si ii sp daca vrea sa fie cu tine si gthappy