| cypryan_3322 a întrebat:

Imi place de o fara care m-am intalnit cu ea acum 2 luni.Am vb p mess si i-a imi spunea ca ma ubeste si eu la fel dar acum nu mai eu am intrebat-o ce face si ia nu mi-a rasp. ce sa fac ca sa ma bage in seama? Funda la cel mai bun rasp!

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Pai asteapta. poate nu a putut sa raspunda sau nu era ea la pc.Nu te grabi sa tragi concluzii. daca a zis ca te iubeste se intoarce ea la tine si o sa vb cu tine.tu las-o, nu o mai baga nici u in seama si iti spun eu ca pana la urma va vb ea cu tine. sper ca ti-am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

Pfff, oare cum pot oamenii cere sfaturi de genul asta cand noi nu stim absolut nimic despre cea de care vorbesti, decat ca poate are o personalitate directa, dar nici de asta nu poti fi sigur de vreme ce nu stiu in ce conditii ti-a spus ea ca te ubeste.
Dar ca sa nu spui ca nu te-am ajutat deloc, mie imi pare ca ea ar vrea sa te cunoasca, asadar ai putea, intr-un mediu intim (e cam greu cu relatiile pe mess, sincer am avut un prieten care avea o grupa cu vreo 8 fete cu care discuta la fel si se intalnea cu fiecare din cand in cand), sa vorbesti mai mult despre tine pentru ca ea sa te poata intelege, asa ca scormoneste-te bine si cauta-ti niste calitati care crezi ca ar putea-o impresiona.Totodata, ea trebuie sa stie cat de importanta e pentru tine, iar daca nu gasesti cuvinte, macar incearca sa-i arunci niste priviri dragastoase (aminteste-ti cum te privea mama cand erai mic). Daca nu e de ajuns, spune-i ca ea te inspira, ca in preajma ei te simti relaxat si plin de viata, ca nu te mai saturi de prezenta ei si asa mai departe.

| cypryan_3322 explică:

Ms la toti

| cypryan_3322 explică:

Da as fii in stare

| cypryan_3322 explică:

Pana acum i-as da funda florentynei

| nextlevel999 a răspuns:

Dece spui ca o iubesti? Aifi in stare sa te arunci in fata masini pentru ea?

| RapperuL_7603 a răspuns:

Sarut-o pe acea ''fara''hee hee