| yustyn97 a întrebat:

imi place foarte mult de o fata dar nu stiu cum s-o abordez

Vreau un sfat sau ceva.
mersi

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Fii tu insuti! Nu incerca sa pari ceea ce nu esti. Daca fetei ii place de felul tau de a fi, atunci nu vei avea nici o problema si vei vedea ce usor iti vei gasi cuvintele si cat de repede o vei cuceri. Naturaletea, sinceritatea si zambetul => cheia spre succes!

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca sa ajungi cumva la ea prin ceva prieteni comuni si sa iesiti cu totii afara si apoi sa ii sp[ui pe mess cat de frumoasa a fost afara!
sau sa ii spui direct pe mess ce simti si ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine pentru ca demult o simpatizezi, etc!
dar incearca sa aflii mai intai daca nu e cu cineva sau daca ii place de cineva ca sa nu fi dezamagit apoi daca te refuza in fata!tongue
fa-ti un pic de tupeu, ca doar esti barbat,tongue si daca nu actionezi repede ti-o ia altul inaintetongue
succes!

| Picasso a răspuns:

Bhaaa nu prea e buna replica " fi tu insutzi" si hai sa iti spun de ce!? : Daca sti k esti balalau, te balbai, te rushinezi repede, te blochezi si etc, incearca sa repari asta! Daca ai rezolvat partea asta! tootul vine de la un zambet, ii largesti zambetul, adica sa o faci sa zambeasca sa rada sa se simta bine, atunci jumatate de drum e facut! Cealalta jumatate depinde de amandoi! Important e sa intri in jocul seductiei, provoacoo si va fi a ta! Nu ii da nici asa mare atentzie gen sa fi foooarte sentimental si bla-bla-bla-uri d-astea, cate un pic din fiecare eu zic caci este bine! adica un pic de romantism si un pic de nesimtzire dau cu bunul simt, nu strik, vezi ce fel de fata este si succes >big grin