| ASimpleUser a întrebat:

Mie imi place o fata si ei ii place putin de mine dar ea este cu un baiat din alt oras si de aceea nu vreau sa o intreb daca vreau sa fie cu mine pentru ca stiu ca ea este cu acel baiat si nu vreau sa ma bag...intrebarea mea este cum pot sa o fac sa ma placa mai mult incat sa se desparta de acel baiat si sa vrea sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai nu este binesa te bagi intre ei doar pentru ca tu o placi, deoarece asta te face egoist, dar cum acel baiat de care ii place este in alt oras, atunci nu cred ca relatia lor este de durata. adica zau asa... tu chiar crezi ca acel baiat ii este FIDEL? nu prea cred, adica sti si tu cum se spune :"ce se intampla acolo ramane acolo", tu trebuie doar sa o faci sa realizeze asta si sa fi umarul pe care ea va plange. trebuie sa ii fi apropare si la greu ca sa o sprijini si incetul cu incetul vei deveni mai mult decat un oarecare happy baftahappy

4 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare ...sa iesiti mai mult impreuna, sa o faci sa se simta bine cu tine si astfel va fi doar prietena ta! happy funda?

| catalino200 a răspuns:

laughing Salut! Daca ai nevoie de ajutor te ajut eu, ai Id-ul ei de mess? presupunand ca da incearca ca non-stop cand o vezi on sa vorbesti cu ea, mai ales seara, deviaza de la subiect incat sa stie ca cu tine poate sa vorbeasca orice teme, daca vrea ceva ajut-o, sa zicem ca e ziua ei, in afara de cadoul ce il vei lua cu mare atentie+ un colier frumos bratara ceva si un trandafir,no lasa din ochi nici un pic, stai langa ea non-stop! Incearca sa stai langa ea pe scaun,la masa, pe veranda, la suc oriunde etc... intelegi ce vreau sa spun, dimineata dai un mesaj tip SMS, ceva de genu Dimineata incepe cu tine, rasfato, si incetul cu incetul invit-o la film, petreceti mare parte din timp cu ea, ia-o de mana, iar la final, cand te simti atras de ea, de vrei s-o saruti, si stii ca si ea vrea, intreab-o, 'Vrei sa fii cu mine" iar raspunsul va fi clar dar pune-i intai melodia de la Taxi -cele doua cuvinte! Succes! Nu faceti prostii sunteti minorilaughing
Funda?

| Punct_Sabrina_1995 a răspuns:

Tu trebuie sa fi un macho! Imbraca-te cool, ofera-i o floare bomboane felicitari si intalniri! Dar ce varsta aveti? Oricum nu conteaza! Daca te iubeste pe tine cu adevarat se va desparti de acel baiat! Succes!

| Nosferatus a răspuns:

Pei..nu cred ca ai ce face
daca ea simte ceva prntru tine trebuie sa iti zica
tu nu ai ce face
in privinta asta
nu o poti obliga sa te iubeasca