| bogdan133 a întrebat:

SALL TPU. Acum o saptamana i-am spus unei fete ( colege ) ca o plac ( mesaj telefon ) ia mi-a zis ca am lasat-o cu gura cascata. Apoi i-am spus daca vrea sa iesim in oras sa ne mai plimbam sa mai vb a zis ca nu ca se ajunge prea departe ca ia ma vede ca un amic nu ca un gagic. N-am mai zis nimic dar astazi la ora de religie la scoala mi-am rezemat mana de banca ei ( sta in spatele meu ) ea se simtea destul de rau. Cand vroiam sa trag mana ea s-a prins de mana mea. In concluzie 40 de minute aproape toata ora ea a stat cu mana ei pe a mea si cu cealalta pe gatul meu. Acum ce sa mai cred? FUNDA!@

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Mai mult ca sigur te place
incearca si tu sa o faci sa se simta bine in preajma ta ca sa iti poate spune sincer ce simte cu adevarat pentru tine (app nu trebuie sa renunti daca intredevar o placi)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face misto si nu merita sa te dai in gat dupa ea, fi tu indiferent cu persoanele proaste ca ea.

| alexutza003 a răspuns:

Eu cred ca te place dar este foarte timida in sensul ca nu vrea sa recunoasca cel mai bine este sa incerci sa ii demostrezi ca esti bun pentru ea si ca iubit nu numai ca amic

| SecretLover10 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste dar vrea sa te mai cunoasca putin, poate inca u vrea sa inceapa cu o relatie, ai rabdare.O sa dea rezultate dar daca vrei sa o grabesti incearca sa o ajuti la teme sa ii faci complimente si te va vedea mai mult cca pe un amic.Bafta! fundita?

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna :] poate simte si ea ceva pentru tine si ii e teama sau nu recunoaste :] si probabil a parut destul de uimita in urma mesajului pe care i l-ai trimis, ofera-i un pic de timp, poate o sa vada ca iti place de ea si ea la randul ei o sa accepte :] succes :]

| fulgaaa a răspuns:

Sigur si ea are sentimente pentru tine.

| georgi_7505 a răspuns:

Poate ea te place si nu vrea sa-ti spuna, inncearca sa nu o bagi in seama si vezi cum se comporta cu tine de cand a aflat ca o placi.big grin

| Loooooooooooooooooooooooooooooooooooolll a răspuns:

Buna! Eu cred ca si simte ceva pentru tine, iar parerea mea e ca ar fi sa o intrebi, sau atunci cand mai face chestia asta sa te ia de mana ia-o si u pe ea si incearca sa o iei in brate.Atunci cred ca ea se va lasa dusa de val.Eu iti urez bafta si mult noroc