| RedBull69 a întrebat:

revin cu alta intrebare prietena mea imi cere sa facem sex treaba e ca are doar 12 in mai face 13 iar eu am 17 cum sa o fac sa inteleaga ca ma mananca puscaria pentru aia smecheri in gura am iesit intr-o zi la pizza cu o fata ia a zis daca mai poate venibfata cu care sunt acum am zis ca e ok si a observat ca ne uitam pe furis unul la celalalt si a zis ca nu facem cunostinta si noi mai bine aia care a adus-o nu prietena mea, prietena mea cu care stau acum mi-a dat in seara aia numarul ei i-am dat un bip sa aiba numarul si ma suna seara imi place de ea foarte mult si m-a intrebat daca vreau sa stau cu ea si am acceptat cand am vazut-o am crezut ca are 15 ani 16 e foarte dezvoltata doar ca dupa aia am aflat varsta ei de despartit nu o pot face ca se apuca sa planga daca nu ii raspund la mesaje in 5 minute app sa ii zic asta plus de asta o iubesc cu adevarat si mie draga

Răspuns Câştigător
| AnonymGirl2017 a răspuns:

Las-o sa se joace cu penisul tau, adica sa-l suga, sa il mangaie, sa te masturbeze, eventual las-o sa il duca la vagin si dupa ce a intrat scoate-l si explica-i ca poate sa se joace dar nu poti face sex cu ea deoarece e prea mica la 13 ani si pe tine te va manca puscaria daca se afla. Deci faceti petting si atat! Fara sex! Funda?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Joaca-te, joaca-te fiindca nu-i asa ti-ar sta bine printre cei aflati la "mititica" care asteapta cu bratele larg desfacute sa le fie livrat si lor ceva fraged si proaspat. laughing

| WaterDrop a răspuns:

Am auzit ca la scoala de corectie nu se serveste pizza in perioada asta.Mai asteapta un an ca sa fii major si apoi incearca iar cu ea.

| Zabbyel a răspuns:

laughing ce-i asa greu? zi-i ca sexu vine mai tarziu, deoarece e prea micalaughing. pan' atunci joacami-te cu ea, cu hainele pe voi, frecati-va unu de celalaltu happy da`-i o m u e... linge-o la pasarica,
mangaie-o... sa-i mai treaca din pofte... love strucklove struck

| OMFGConrad a răspuns:

Tu nu o iubești, simți doar un sentiment de nou, de extaz. Doar atât. Vorba lu' corbu', dacă vrei la mititica fă-ți de cap.

| LoredanaS19 a răspuns:

E încă prea mica pentru asa ceva :o chiar daca r dezvoltata, vârsta contează uneori si părerea mea este sa o mai astepti si sa nu faceti de pe acum, chiar daca va doriti, dar acum sa iti spun o chestie, tu ai 17 ani, esti mai matur, gandesti altfel, dar ce crezi ca poate simti o fata de 12 ani? Iubire? Stai linistit si nu fi asa de sigurhappy plânge pentru ca e o copila, care ar trebui sa se gândească la altceva, nu la sex, dar este relaţia voastra si voi decideţi, eu va sfătuiesc sa mai asteptati puţin :* multa baftăhappy

| RedBull69 explică:

Veni cu o fata pardon#