| Ioanaaa11 a întrebat:

[cititi pana la sfarsit va rog.] I-am facut cunostinta unui prieten bun cu o prietena si cei doi au fost impreuna dupa o seara. Dar el vrea si altceva si se pare ca ea a incercat sa-i dea desi avea doar 13 ani dar "nu au terminat treaba". Parintii ei au aflat de el si s-au despartit cu injuraturi si amenintari de la parinti pentru el. Dar el nu prea o placea. Asta imi spunea mie. Zicea ca ma iubeste, se taia cu lama straight face, ma ruga sa fiu cu el... Dar eu nu puteam sa ii fac asta ei. Niciuna nu am mai vorbit cu el multa vreme. Apoi ea s-a dovedit a nu fi o prietena asa buna. Acum cateva zile am descoperit ca am sentimente pentru el si am inceput sa vorbim din nou, sa ne intelegem bine. Apoi,"Prietena mea" si-a facut un nou id ( pe celalalt ii daduse el ignore) si l-a rugat sa se impace cu el. Si el a acceptat [astazi ea zicea ca sta cu el la "vrajeala". ca dupa ce il vede se desparte de el si o sa fie cu altul care vrea sa fie cu ea] Nu mai inteleg nimic, eu chiar cred ca tine la mine si voiam sa ma apropii mult mai muult de el si s-a bagat ea iarasi. Chiar am nevoie de ajutor, va rog! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| katycc a răspuns:

Asteapta ca ea sa faca ce a zis.adica sa se desparta de el. apoi u poti sa t apropii d el.si din cate ai zis mi-am dat seama ca nu e o prietena adevarata asa ca nu ai dc sa ai mustrari d constinta daca t vei apropia d acel baiat.dar afla mai intai daca intr-adevar t place,. apoi spune-i si u sentimentele tale fata de el.prietena ta vrea doar sa nu-l ai u pentru ca a refuzato p ea odata.dar daca simti ceva pentru el merita sa incerci o relatie.nu ai nimic de pierdut

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu nu vezi ca ala va joaca pe degete pe amandoua?

Eu zic ca baiatul nu merita atentia ta.

| alinmentosana a răspuns:

Si "prietena" erai tu, nu-i asa? oh go on

| Ioanaaa11 explică:

Da,eram prietena. Dupa ce ca imi placea de el ii mai faceam si ei cunostinta pentru ca zicea ca e dragut. Nici nu ii dadeam atentie.
Multumesc, sunt impreuna cu el acum. Macar odata in viata ma gandesc la mine straight face.