| DarkusXD a întrebat:

sunt in clasa a 4-a si nu stiu daca ma place o fata, cand vorbeste cu mine imi zambeste.E cam timida adica nu prea vorbeste cu lumea si mai de mult a placut un coleg dar cand vorbea cu el, ea nu zambea si altele dar cu mine zambeste.in excursii jucam eu cu ea si cativa colegi adevar sau provocare si ea a ales provocare, iar o colega i-a spus provocarile: a):Te casatoresti cu mine. b):Te iucesc. c):Te urasc. ea a ales varianta B. si mie trebuia sa mi-l-e spuna. nu stiu daca ma place! ma ajutati? Vreau raspunsuri URGENT!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Clasa a-IV-a thinking 10 Ani! WTF... Esti lovit de bombe la 10 ani vorbeste de dragoste laughing... Stai linistit ca nu te iubeste nimeni la varsta asta in afara de maicata, asa ca nu-ti mai face atatea sperante. Joaca-te bambilici in curtea scolii lasa fetele.

5 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

10 ani, pe bune?laughing sentimentele reale, de iubire, se declanseaza abia dupa 14-15 ani.Nu stiti ce inseamna iubire la varsta asta, lasa fetele si ocupa-te de scoalawinking

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Te place, copilule.Dar mai bine tineti relatia ascunsa ca daca afla invatatoarea vei primi o bataita la fundulet ori de la ea ori de la parintii tai.Acestea fiind spuse, bafta cu porumbita ta!laughing

| DiaVp a răspuns:

Ai doar 10 ani.Ai timp de fete.Dar sa revenim la subiect. Poate te place, nu te iubeste.Si eu mai confundam in clasa a IV-a iubirea cu placutul."A placea" e mai aproape de "a iubi" decat de "a uri".

| DarkusXD explică:

11 ani!

| David_Lauran_1992 a răspuns:

Te place. Pt acest răspuns vreau fundă.