| anonim_4396 a întrebat:

Sall' TPU. Sunt intr-a 5-a la Vianu si tocmai m-am mutat. La noi in clasa sunt doar 4 fete deci e o 'competitie acerba pentru. ele'.Mie imi place de una dintre ele, dar nu sunt singurul, mai sunt altii 2.De obicei in pauza joc baschet, petrecand foarte putin timp in clasa.
Ceilalti doi stau tot timpul cu ea, barfesc, nu suporta sa fie atinsi (daca ii atinge cineva se duc imediat la baie si se spala pe maini), si sunt niste lingusitori £$%%&@@! Ideea e ca la orele de info incerc sa stau tot timpul langa ea, si ea incearca sa stea cat mai aproape de mine. Ea rade la toate glumele mele, chiar daca uneori e singura.
Ce credeti ca ar trebui sa fac? Ea ma place?

Răspuns Câştigător
| Rapperităă a răspuns:

Atinge-o din greseala, cere-ti scuze si vezi ce reactie are. happy Cere-i numarul sau profilul de fb si vorbiti. Pe scurt da-i de inteles ca o placi.dar nu ii spune fata in fata sa nu o sperii.

5 răspunsuri:
| Rapperităă a răspuns:

Da,te place.

| Elektryk a răspuns (pentru Rapperităă):

Ce sa ii zic? Gen 'stii, imi place de tine ' sau ce?
Sa astept sa-mi zica ea?

| Elektryk a răspuns (pentru Rapperităă):

Cat despre faza cu atinsul din greseala, cand am facut-o mi-a zambit.

| Rapperităă a răspuns (pentru Elektryk):

Dragut. Nu astepta sa iti spuna ea, ca nu o va face, sau o va face in viitori 5 ani. happy.

| Rapperităă a răspuns (pentru Elektryk):

Atinge-o din greseala, cere-ti scuze si vezi ce reactie are. happy Cere-i numarul sau profilul de fb si vorbiti. Pe scurt da-i de inteles ca o placi.dar nu ii spune fata in fata sa nu o sperii.

| IamDavidC a răspuns:

Încearcă să fii discret. Eu cred că te place!