| motherfuckerjones a întrebat:

sunt prieten cu o fata cu care vb in fiecare zi si mereu imi trimite inimoare si gen si avem aproape totul in comun si nush daca ma place sau nu.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o ce simte pentru tine.Restul sunt jocuri copilaresti.Inimioare etc.

| cristimihailov a răspuns:

De ce nu o intrebi?
Situatia este aceeasi, chiar daca o intrebi, chiar daca nu o intrebi.

Decat sa stai in necunoastere asa, mai bine intreaba si vezi ce poti sa faci dupa.

Oricum nu schimbi nimic.

E ca la stiri. Auzi stirea. Dar nu poti face mare lucru sa o schimbi. Faptul ca o auzi la televizor sau la radio, stirea este aceeasi.

| ionutalex13 a răspuns:

Ca sa o intelegi trebuie sa o intrebi ce anume simte pentru tine.in functie de raspuns vezi ce faci ramaneti prieteni sau iubiti

| Waffen18 a răspuns:

Invit-o la un suc.