| catamafiotul a întrebat:

.. vreau sa ma ajutati si pe mine intr-o problema cum v-am si zis ca gagicamea se duce mereu la tara etc. si va multumesc pentru raspunsurile care mi leati dat. mi-am dat seama ca poate este si din vina mea pentru ca sunt gelos intrebarea mea pentru voi este cum sa fac si ce sa fac sa numai fiu asa de gelos? stiu ca gelozia asta este o prostie dar o iubesc si poate de asta sunt si asa gelos va rog raspundeti-mi si mie la intrebarea asta pentru ca am incercat tot felurile ca sa nu m-ai fiu gelos vreau sa aud si raspunsurile voastre va multumesc.

5 răspunsuri:
| cristi_7795 a răspuns:

Pai daca tu crezi ca e pleaca din cauza asta atuncia trebuie sa ii spui ca esti gelos din dragoste si ca o iubesti foarte mult pentru ca nu vrei sa plece de langa tine si ca fara ea nu sti ce faci sau ma rog sentimentele tale fata de ea.Si treaba cu gelozia nu te gandi aiurea ocupati creierul si gandurile cu alte subiecte, cel putin eu asa as proceda.

| catamafiotul explică (pentru cristi_7795):

I-am zis acest lucru ca sunt gelos din dragoste si ca o iubesc si mi-a spus sa numai fiu ca si ea ma iubeste si nu m-ar da pe nimic in lume si daca ar fi sa faca cv m-ai bine mi-ar zice sa ne despartim ca nu vrea sa sufar eu, chiar daca mi-a spus lucrurile astea eu tot sunt gelos ca nu stiu ce face ea la ea la tara mai ales ca umbla mai mult cu baieti,sadsad mi-a jurat ca nu ma va insela niciodata pentru ca ma iubeste, ufff e dificila rauu dragostea astasad

| cristi_7795 a răspuns (pentru catamafiotul):

Atuncia ai incredere in ea.

| n3aR a răspuns:

Poi incerca o relatie cu alta persoana chiar daca nu iubesti persoana accea, o sa te ajute sa uiti de eawinking petrece mai mult timp cu prietenii... noah nu e usor de uiti de o persoana pe care o iubesti sad

| catamafiotul explică (pentru n3aR):

Ce imi zici tu acum asta ar insemna sa o insel si eu nu pot face acest lucru pentru ca tin la ea si o iubesc