| anonim_4396 a întrebat:

Sallut, ma numesc Adriana si am 16 ani (implinesc 17 intr-o luna big grin) si sunt cu un baiat de o luna jumate si recent neam cam certat... si faza este ca il iubesc enooorm si cand am iesit cu el dupa o saptamana (era a 3a oara, ca ne-am impacat cat de cat) vorbeam asa, eram si cu catelusul lui :X draguuuuutz foc, si nu mai stiu despre ce vorbeam si ziceam ca eu as vrea o fata si un baiat, iar el a zis ca nu e bine, ca ar trebui sa fie doi baieti, ca atunci cand tatal e plecat la serviciu, baietii sa se joace fotbal... iar eu am zis "oricum, nu-i ca si cum i-as face cu tine!" si... noi ne-am certat mai de mult ca fosta lui iubita a avut un accident de masina si a murit si ea mai avea o sora, iar el a facut-o cu ea mai de muuuult, inainte sa fie cu mine si faza este ca mama sorei exiubitei lui era in spital si noi doi aveam o intalnire importanta, era de craciun :X, dar el s-a dus la spital la fata aia iar eu am asteptat doua ore si m-a sunat si i-am zis sa se duca draq si m-am intors plangand acasa, pe drum m-am intalnit cu prietenul lui cel mai bun care tokmai vorbise cu iubitul meu si a venit la mine acasa si m-a vazut plangand la geam si... cred ca o mai iubeste pe sora exiubitei lui, dar atunci ar fi trebuit sa imi zica, nu sa ma faca sa sufar... iar acum eu l-am ranit pe el... ce sa fac, uneori are momente ciudate in care... el isi aduce de iubita lui moarta si ma confunda cu ea, cum ar fi vazusem un gandac maaare pe plaja si am tipathee hee si a zis sa plecam ca stie ca mie numi plac gandacii... de fapt iubitei lui nu-i plac... eu niciodata nu am zis asta cuiva pentru ca n-am nimic cu ei thinking sad deci sa mai fiu cu el sau sa il astept sa isi revina? (iubita lui a murit acum un an -doi )

5 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ma. tu il iubesti dupa o luna jumate?
hmm.

| mexicanu99 a răspuns:

HMMM.greuuu. Asa este la varsta ta toata lumea se indragosteste de toata lumea.big grin nu ma abat de la subiect dar la 15 16 ani de-abia aveam voie sa ies 2 ore sa ma joc prin spatele blocului.laughing acum in zilele noastre adica 2010 la 15 ani fetele au vreo 2 avorturi la activ si baietii isi fac gasti de cartier si se gandesc cum sa faca vreun bussines cu combinatii de n luate cate ca.as da eu exemplu da mi-e ca imi sterge comentu. bagati-va mintiile in cap cu iubiri cu astea ca numai tampitele alea de englezoaice se sinucid la 15 ani ca a parasit-o cutarescu de 16 ani. cred ca ar trebui sa se faca inca de prin clasa a saptea psihologie si psihiatrie ( laughing ) in scoala. Oricum ceva ar trebui facut parerea mea. SI Raspunsul meu la intrebarea ta : pe la 23 -25 de ani ai sa iti dai seama daca iubesti asa ca lasa-l sa isi revina si pune mana pe invatat nu te mai gandii.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pff... e grewtongue.sincer nu stiu sincer ce sa zic.
Daca il iubesti si tii la el enorm.
Poti sa il ajuti sa isi revina pe parcurs si sa
o uite p acea fata
dar nu cred ca poti sa ii schimbi sentimentle fata de ea
pentru. ca prima iubire nu se uita niciodata
acum daca uh vrei s il ajuti si sa fiti amn2
impreuna eu zic sa nu te desparti de el cu toate ca a trecut mult
timp
de cand a murit fost
sincer imi pare raw.
acum nu stiu ce sa zic
faci si uh cum crezi
eu mi-am dath cu parerea
pupic:*

| ..._7939 a răspuns:

Ai pus o intrebare la care cred ca numai tu poti raspunde. Daca ma gandesc putin la faza cu gandacii... nimanui nu-i plac.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se vede ca tipul e traumatizat straight face si tu suferi de pe urma acestor traume. Mai sunt o groaza de baietiwinking nu te rezuma doar la unulwinking Poate vei gasi un baiat pe care sa-l iubesti si mai mult decat pe acestawinking Incearca sa-l intelegi pe iubitul tau. Poate o mai place pe sora fostei iubite, dar pe tine te iubeste. Mai asteapta si vezi ce se intamplabig grin iar daca nu iese nimic atunci mergi mai departewinking