| anonim_4396 a întrebat:

Buna, vreau sfaturi va rog, deci eu vorbeam cu un băiat vreo o luna si faza e ca sora lui e prt mea ce mai buna. După o perioada de timp începea sa vb sec rău si ma mintea adică zicea ca se culca la 9 si era activ la 11. Acum sora lui mi-a spus ca vb cu mai multe…. Faza-i ca el mi-a dat ghost de 2 zile cu "scuza" se simte rău. Ce sa ii fac sau ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Sa îți vezi de treaba ta. Daca ii era doar de tine, vorbea doar cu tine, și își făcea timp pentru tine.

1 răspuns:
| haileewatson a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Daca vorbeste cu mai multe inseamna ca nu e interesat de tine. O sa gasesti la un moment dat un baiat care o sa te placa cu adevarat