| ζøvع a întrebat:

HI! Am 12 ani si am o poveste cam complicata.deci un baiat de la sat ( eu stau in oras) a fost iubitul verisoarei mele, acum eu am vb cu el prin mesaje si l-am intrebat de ce o sunat-o pe sora mea ieri, el mi-a spus ca a sunat-o si i-a spus daca vrea sa fie cu el iar raspunsul sorei mele nu il stiu( nici nu cred ca a intrebat-o pe sora mea asa ceva)ei nah pana la urma eu il plac pe el si as vrea sa fiu cu el.eu acum sunt in oras si mai merg pe la sat abia de craciun dar cand am aflat ca el a intrebat-o pe sora mea asa ceva nu stiu ce sa mai fac...in plus pana acum nu de mult cand nu stiam de faza asta cu sora mea tot nemultumita eram pentru ca nu as fi putut fii cu el dupa ce o stat cu verisoara meah. daca puteti sa imi dati sfaturi sau nu stiu. funda

Răspuns Câştigător
| cosmin444 a răspuns:

Pffff incurcata rau povestea ta...dar asculta-ma pe mine:probabil ca ai dreptate si ca baiatul acela nu a intrebat-o pe sora ta chestia asta si poate ti-a zis tie asa doar ca sa te incerce sa vada ce reactie ai.adica,pfff ma sincer sa iti spun cred ca baiatul ala te place...asa ca ar trebui sa faci tu primul paswinking SUCCE iti tin pumniihappy

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Din moment ce a fost cu verisoara ta,a intrebat-o pe sora ta daca vrea sa fie cu el,de ce sa te mai complici? dupa ce nu o sa ii mai placa de sora ta, o sa "te placa " pe tine.Si daca nu stii sigur raspunsul surorii tale, de ce nu o intrebi? Spune-i ca iti place de acel baiat.

| ζøvع explică:

Da mersi mult, COSMIN444 ai avut dreptate, asa a fost a vrut doar sa imi vada reactia si pana la urma tot el a facut primul pas