| Skyp3 a întrebat:

Salur TPU. Sa va zic povestea mea.
In primele zile de liceu am vazut o fata exreeem de sexy si mi-am zis ca trebuie sa o cunosc. La inceput m-am dus sigur la ea si i-am cerut ID dar ea m-a refuzat. In cele din urma am facut rost de el iar dupa o saptamana de discutii banale ma considera ca un frate si cand ma prinde pe hol ma ia in brate. Oare sa insist pentru o relatie de dragoste sau sa o las asa? dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| BestMusiKLoveMusiK a răspuns:

SAll! E frumos ce ai realizat.Dar conteaza ce simti si tu ...adica daca tie iti place asa de mult de ea, incearca sa faci ceva sa fie mai mult decat aceasta prietenie...dar, daca totusi tie teama ar fi mai bine sa lasi aceasta prietenia.Bafta!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu strica sa incerci!
Dar, la modul frumos, sa nu strici legatura care s-a format intre voi si nu mai ai nici un acces la ea!
Bafta maxima!

| CristianaB25 a răspuns:

Am avut si eu o situatie similara cu a ta, eu am avut un coleg de clasa d care imi placea si i-am spus ca il plac, el a incercat sa ma faca sa nu ma simt prost prin scuze dea dreptul stupide si mi-a spus ca ii plac fete mai nedezvoltate si ca vrea sa ramanem doar amicii ca pana atunci...eu m-am simtit foarte prost...Deci nu vreau sa te descurajez pe tine la tine poate e alta situateie oricum bafta!:*happy