| 1Enigmatic1 a întrebat:

Salut! Acum cam un an de zile mi-a trimis cerere de prietenie o femeie pe Facebook si de atunci tot imi reactiona la postari. Nu am vorbit niciodata in privat, doar mi-a urat "la multi ani" public si eu ei "insanatosire grabnica" tot public, la o poza de-a ei. Intrebarea mea ar fi: de ce m-a blocat din senin pe Facebook? Am vazut ca mai are si alti prieteni barbati pe Facebook si doar pe mine m-a blocat si nu inteleg de ce.

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar daca ti-a trimis o cerere de prietenie de ce nu ai intrebat-o in privat ce-i doreste inimioara de la tine, inainte sa ii dai accept?

| darrio2007 a răspuns:

De la „insanatosire grabnica".

| 1Enigmatic1 explică (pentru darrio2007):

De atunci au mai trecut cateva luni, acum de curand s-a intamplat.

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: a ajuns la concluzia ca nu mai meriti atentie.

| 1Enigmatic1 explică (pentru Violleta2022):

Ok, putea sa nu imi mai reactioneze la postari, nu sa imi dea block, nu?

| AnastasiaK a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce îți pasă...

| 1Enigmatic1 explică (pentru AnastasiaK):

Tu nu trebuie sa intelegi de ce imi pasa, tu trebuie sa raspunzi la intrebare (daca vrei).

| AnastasiaK a răspuns (pentru 1Enigmatic1):

Nope. Exista sute de motive posibile să-ți dea block, ar trebui să fiu bătută-n cap să încerc să ghicesc care e cel corect având în vedere că n-o cunosc pe tipa respectivă (și nici tu n-o cunoști, din câte spui). Pe de altă parte, să-ți pese de ce îți dă block o străină...pentru asta nu văd absolut niciun motiv.

| 1997onur a răspuns:

Nici eu nu știu de ce ))))

| 1Enigmatic1 explică (pentru 1997onur):

Bun, suntem doi pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit în era Facebook. Și eu am pățit să fiu blocat din senin. Dar ma doare undeva de block-ul lor. Și nu știu pentru ce adăugați sute sau mii de prieteni pe Facebook dacă nu vorbiți cu nici unul.

| Silviu0792 a răspuns:

"insanatosire grabnica" adica sper sa mori cat de curand laughing) nu cunosti limbajul femeilor