| 003030920 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Ieri am avut parte de niște chestii cu iubita mea. Ne-am masturbat și cred ca a ajuns puțin lichid preejaculator în zona vaginului. Menționez faptul că nu a avut loc penetrarea, ea era pe ciclu și amândoi suntem virgini. Există vreo șansă să rămână însărcinată?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. pe ciclu menstrual nu se poate ramane insarcinata.

| corbulalbrosu a răspuns:

In conditiile descrise este cu totul IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Categoric nu.

| Goete a răspuns:

Ieri si cu tine nu

| Diodiu_Cristy_1998 a răspuns:

Da e a tau

| ArianaVarcol a răspuns:

Nu exista sansa de sarcica, dar in viitor daca mergeti mai departe folositi prezervativ...e cel mai sigur