| loolmen26 a întrebat:

Salut,acum două zile era noapte eram la o petrecere am consumat cam mult alcool. Dupa la petrecere am cunoscut o fata, am inceput sa vorbim iar dupa petrecere a venit la mine acasă. Apropo am 17 ani, am mai discutat iar dupa ne-am pus în pat, m-a luat valul si am inceput sa o dezbrac, ea pe minem am inceput sa ne sărutăm si sa ne mângâiemm ne-am dat chiloții jos, iar dupa stiti am inceput sa facem sex. A doua zi parintii mei au venit amândoi de la serviciu, eu cum eram beat si ea era, ne-am trezit tarziu si cand ne-am trezit parintii mei se uitau la mine și la ea, noi eram dezbracati, rușinati normal. Ne-am tras hainele repede pe noi, tata a alungat-o pe fata afara iar dupa am fost certat. Nu stiu de ce, am 17 totusi si acum nu stiu ce sa fac ca sa imi împac părinții. Ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum poti sa fi tatic. Sigur a ramas gravida si trebuie sa iti faci niste analize pentru depistarea boliilor cu transmitere sexuala

| Adry05 a răspuns:

Ai 17 ani, nici major nu ești, e normal să reacționeze așa + că nu sunt obișnuiți cu gândul că deja ești la vârsta când practici așa ceva, pentru ei ești încă copil, au fost șocați să vadă că ești matur.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine au facut parintii tai ca te-au certat. Nu este frumos ca la 17 ani ai tai sa fii atat de beat incat sa nu stii ce faci.

| Crackman a răspuns:

Eh, intr-un fel este au facut bine, iar tu ai procedat aproape bine. Atat timp cat te protejezi si nu esti atata de beat in cat sa te fure din casa

Răspuns utilizator avertizat
| ZyRRe a răspuns:

Or sa le treaca in ceva timp laughing
Atata timp cat te-ai protejat, nu e nimic rau in asta.
Viata trebuie traita.

Răspuns utilizator avertizat
| Deepk a răspuns:

Nu te-ai gândit bine înainte de a face așa prostie?
...Să fim sinceri am avut și eu diferite situații cu părinții mei, cel mai rău caz când am consumat mai mult de limită și am vorbit foarte aiurea
...Dar totuși îți sfătui cel mai bine să prinzi momentul când ei vor fi împreună la masă sau când ei discută ceva
Intră în vorbă cu ei și cel mai bine este să-ți ceri iertare de la ei pentru ceia ce ai săvârșit! Și să le promiți că așa ceva nu se va mai întâmpla niciodată în casa voastră. (Asta ajută crede-mă, eu am încercat).
Nu trebuie să-ți fie frică, nu trebuie să-ți fie rușine de a face și așa ceva... Pnt că pentru mulți asta sună absurd dar totuși cred că așa este cel mai bine

(Alta dată să fii atent când consumi și unde duci fetele, mai bine cred că deja să te oprești la ea decât la tine ca să nu se mai repete așa situație)
Succes!?