| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Acum o saptamana aproximativ, am avut un moment intim cu prietenul meu.Ne-am excitat pana am ajuns sa stam dezbracati.Si-a frecat penisul de organul meu sexual si mi l-a atins la exteriorul vaginului fara a-l introduce.Este posibil sa iau vreo boala sau sa raman insarcinata? Mentionez nu am intretinut relatii sexuale pana acum.

8 răspunsuri:
| AngelGirl5 a răspuns:

Nu happy
Dar sa ai grija!
Foloseste prezervativul in caz de!

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru AngelGirl5):

Cu siguranta il voi folosi in caz ca se va ajunge la mai mult, dar momentan nu am de gand sa se repete experienta happy

| InesIlinca90 a răspuns:

Daca nu a ejaculat, nu ai de ce sa iti faci probleme, iar daca esti virgina si nu l-a introdus in interiorul vaginului, nu ai patit nimic.Esti ok, iar in privinta bolii...sa zicem ca nu iti pot da un sfat deoarece era datoria ta sa il intrebi daca are probleme.dar, nu e prea tarziu.intreaba-l acum happy

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru InesIlinca90):

Intrebam de boala doar de curiozitate.El pretinde ca nu are nimic, si cu siguranta nu are..La inceput e frica aia si iti faci tot felul de ganduri.

| dR0g a răspuns:

Nu dar mai usor cu sexu ca o sa va bata tati si mami happy

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru dR0g):

Consider ca am o varsta destul de considerabila ca sa ma mai bata "mami" si "tati", nu ca altele de la 12-13-14-15 ani, Eu am 18 ani.In fond mi-ar fi rusine de ei daca as face-o cu prietenul meu.Am facut lucrurile astea ca avem
aproape un an de relatie, si s-a ajuns la asta dar nu o sa se mai intample

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru dR0g):

Si plus de asta nu am facut sex happy.

| ruxandra07 a răspuns:

Sunt mai rare bolile la nivel genital care sa fie transmisibile prin simpla atingere...Culmea era ca neavand ceva ganduri de contact sexual la propriu sa isi puna prezervativul.Insarcinata in mod sigur nu ai cum sa ramai din moment ce nu a ejaculat.Pe viitor grija marehappy si bafta