| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Agățasem alaltaieri o ucraienianca superbă împărțea pliante pentru un cabinet oftalmologie.
Stătea ca o leșinată in soare in loc sa interactioneze cu oamenii.
Ma bag eu înseamnă cu ea ii iau pliantele din mână ii fac un show ii prezint cum trebuie să stresezi oamenii, sa te bagi înseamnă cu ei, sa ii tragi de limba cand au făcut ultima data o pereche de ochelari cu rețetă.
Le prezint oferte ca ei ar putea sa isi cumpere ochelari de calitate la 250, 500, 700 lei chiar din sticla minerala cu lentile heliomate, consultație gratuita.
Reușesc in 2 ore sa conving 6 oameni sa intre in cabinet.
O servesc pe ea cu suc santal, mai stam de vorba ba o înghețată, o felie de pizza mai vorbim noi.
Imi spune ca ea se ocupa cu masaj normal.
Si eu ii spun glume proaste cat ma costa cu finalizare.
Ea zice ca nu face cu finalizare.
Până la urma mai negociez eu si ii spun ca ofer de patru ori mai mult.
Imi da nr ei de telefon si imi spune ca 2 săptămâni 8 ore / zi o sa stea in statia aceea de autobuz sa împartă pliante.
O caut eu ieri la diferite ore.
O caut eu acum in acest moment.
Nu mai este acolo.
Ma gândesc ca nu cumva sa o fi dat afara din cauza mea pentru că din magazinul acela cu ochelari se vedea in statie si poate ca nu le-a plăcut celor de acolo ca a pierdut timpul cu mine.
Oricum ea doar stătea așa ca momâia in soare și nu spunea nimic.
In vanzari trebuie sa te iei de om personal, sa il iei intr-un fel si cu frumosul si cu japca sa isi facă ochelari.

Intrebarea mea este daca să mă apuc să o sun?
Sau să nu ii fac probleme și acasă?

Eu i-am ofertat ei o ieșire la mare di ea a răspuns cu o întrebare :
-Esti angajat?
Cât câștigisi eu i-am spus ca da si in loc sa ii spun cat câștig i-am spus ca ma ocup cu montare alarme, case de bani, seifuri, supraveghere video, centrale telefonice de pe la benzinării, mai colaborez cu un institut de cercetare unde fabric prototipuri, placi electronice.
Da e bine, mă plătește bine, nu sunt nici bogat, dar nici nu imi lipsește nimic, "tot normal".

Ma întreabă cum e la mare in România si eu ii spun ca eu cunosc un loc superb in Vama Veche unde avem grătar si alimentara la poarta si putem închiria o camera acolo si mâncăm friptura la grătar până cand ne saturam, apoi mergem din terasă in terasa bem cate o bere. Mai mâncăm o shaorma...

Ramasese ca ar cam vrea sa mergem si acum nu o mai găsesc.
Ce sa fac sa o sun?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Fata ti-a dat numarul. Clar vrea sa o suni. Nu ti l-a dat degeaba. Eu cel puțin, nu-mi dau nr la nimeni daca nu ma intereseaza persoana.
Dar vezi si tu...suna la ore decente sa nu o prinzi intr-un moment nepotrivit.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce vise mai ai și tu Mann

| Lukasssz a răspuns:

Sun-o

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu o caut pe aceea care m-a vrăjit. Șlagăr de acum 60 de ani.
https://www.youtube.com/watch?v=amrfkEYX8Ac

| RxTx a răspuns (pentru sadrian46):

Sa rezolvat. Chiar in acest moment sunt cu ea la un restaurant Libanez

Răspuns utilizator avertizat