| izaBella05 a întrebat:

ajutati-ma cu un sfat.Treaba e ca eu cred ca nu o sa-mi gasesc niciodata jumatatea deoarece am avut foarte putini iubitisad. Inainte eram mai neingrijita dar acum ma ingrijesc mult si vreau sa arat tot mai bine si primesc multe complimente de la baieti dar tot de la cei care nu sunt pe placul meusad. Baietii de care mie imi plac ori sunt prea departe(adica la vreo 20 km) ori nu am curajul sa vorbesc cu ei, iar cu care am vorbit a doua oara nu am mai vorbitsad Help me.Ce sfaturi imi dati? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| SoulEater44 a răspuns:

Fi tu insuti! Acesta este cel mai sincer sfat pe care il poti primi deoarece daca nu esti in pielea ta, in largul tau cand cunosti un baiat si el te place, cu timpul daca relatia merge, nu vei mai putea suporta,, sacrificiile,, pe care le-ai facut si-ti vei da seama ca de fapt l-ai facut sa se indragosteasca de o alta persoana mai putin de tinewinking Mult succes!

4 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Pentru consloare si sfaturi poti sa intri pe idul: eurynomus3freewinking

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Sunt curios cum arăţi acumhappy

| Florin_Serboiu_1998 a răspuns:

Asteapta si vei vedea! daca un tip te place tio spune astept funda!

| izutza96 a răspuns:

Buna deci nu te preocupa de asta ai tot timpul la dispozitie sa-ti gasesti jumatatea dar daca nea parat simti nevoia de o relatie in primul rand trebuie sa ai incredere in tine nu stiu ce sa-ti zic dar lasa ca baiatul potrivit va veni la momentul potrivit pupici :*