| Hated a întrebat:

Salut all.

Cum as putea sa imi excit prietenul la maxim. sa il fac sa innebuneasca de placere? II cunosc cam toate punctele sensibile, dar as vrea sa incerc ceva nou si nu prea stiu ce! Cel mai bun raspuns primeste

6 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Fiecare are anumite puncte asupra carora daca stii cum sa actionezi, il vei excita suficient de tare incat sa isi doreasca sa nu te opresti. Tot ce trebuie sa faci este sa ii gasesti acele puncte erogene si apoi sa stii cum sa actionezi asupra lor (de regula mangaieri sau scarpinatul usor este suficient).

| AlexXxander a răspuns:

Poi daca vrei excitare maxima si de neuitat asta se poate obtine impreuna, adica nu doar tu sa il exciti pe el, ci sa va excitati impreuna.O alta solutie ar fi sa comunici cu el, sa ii aflii fanteziile (fiecare dintre noi avem fantezii ascunse gen joculetze sexuale, etc).In concluzie cred ca cel mai bine este intai sa vb cu el si sa va implicati in chestia asta impreuna.Mult noroc!

| MyKatya a răspuns:

Eu sunt fata...nu stiu din astea ...insa pot sa te intreb ceva? happy fara suparare. cati ani ai? chiar nu intreb cu gand rau. happy eu 14 ani

Tu?

| Hated explică:

Multi inainte.
17.happy

| warriorboy4 a răspuns:

Fa-i un oral

| RobertoDewilla a răspuns:

Prinde-l de pla si vezi ce se intamplalaughing