| Edi_Uchiha_2003 a întrebat:

as vrea sa stiu cum as putea face o fata sa ma placa. Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Dragan_Costi_1998 a răspuns:

Pentru a face o fata sa te placa,trebuie sa nu injuri,sa te porti "aproape" ca la carte,ia-o incet:hei,vrei sa jucam adevar,provocare,procent,sarut,inima? Si daca va zice"Da" atunci pune ea ori tu intrebarile si daca ajungeti la procent sau inima, si trebuie sa spui cat la suta o placi sau pe cine iubesti, o pui pe ea, frate, eu asa mi-am facut iubita faina rau, daca nu merge...mai incerci cu alte smecheri. Bafta!

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu poti

| Samariteanul a răspuns:

Nu mai pune raspunsuri stupide

| Ara997 a răspuns:

Incearca sa o impresionezi placut, sa o ajuti cand este intr-o situatie mai dificila

| Alexuta921 a răspuns:

Te comporti frumos cu ea, ii cumperi flori si ciocolata.

| Ihave100lei a răspuns:

Eu sunt fata si ai putea fi natural si sa nu asculti manele laughing
incerca sa o impresionezi si vezi daca ai lucruri in comun cu ea
nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni

| distrugatoruldevaginesupersuper a răspuns:

Poarta banane in pantaloni ca sa creada ca ai pla mare