| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 12 ani, sunt cu o fata si o iubesc iar si ea ma iubeste, doar ca nu vreau sa avem o relație fiindca mi se pare nasol la 12 ani, adică într-un fel imi e frica sa nu avem o relație si e ciudat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa si, care e intrebarea? Sunteti doar niste copii, iubirea are alt sens la varsta voastra.

| Emilian65 a răspuns:

Poti avea o relatie de prietenie dar nu de alta natura.

| răspundtot a răspuns:

Dar voi deja aveți o relație de doi care se sărută din când în când. Tot relație e și aia. Dacă ea nu te obligă la nimic, voi sunteți bine. Dacă ea te presează tu poți să nu participi. Succes